Twój Partner

Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami

„Twój Partner” Zarządzanie Nieruchomościami to nowoczesna firma administrująca nieruchomościami, która  powstała  w  kwietniu 2013 r. w  odpowiedzi  na  coraz  większe  zapotrzebowanie i  wymagania  mieszkańców i deweloperów na wysokiej klasy obsługę wspólnot mieszkaniowych.

„Twój Partner”  Zarządzanie Nieruchomościami  to zespół ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie w administrowaniu wspólnotami mieszkaniowymi, którzy stawiają przede wszystkim na:

ü  zadowolenie mieszkańców

ü  jakość, rzetelność i profesjonalizm

ü  otwartość na innowacje

ü  partnerstwo w relacjach z ludźmi

 Naszym celem jest zbudowanie wzajemnego zaufania, przedstawianie najkorzystniejszych rozwiązań w konkretnych sytuacjach a także przejrzystość wszelkich prowadzonych działań.

Zdając sobie sprawę z tego jak wygląd posesji i stan techniczny budynków przekłada się na wartość położonych w nich lokali dokładamy wszelkich starań aby zapewnić im niezmienną atrakcyjność. Aby zapewnić pełniejszą obsługę nawiązaliśmy współpracę z jedną z białostockich agencji nieruchomości, dzięki czemu nasi Klienci dokonujący transakcji za jej pośrednictwem mogą liczyć na rabaty w prowizji.

„Twój Partner”  Zarządzanie Nieruchomościami to nowoczesna obsługa naszych Klientów . Spełnieniem oczekiwań Właścicieli jest elektroniczny wgląd do danych na  indywidualnych kontach Właścicieli, dzięki dostępnej na naszej stronie internetowej „Strefie Właściciela”.

Po prostu mieszkaj, a całą resztą zajmiemy się my.